Advanced Lotus Password Recovery indir,download,yükle - Şifreleme - Güvenlik - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Advanced Lotus Password Recovery
   Advanced Lotus Password Recovery
  Boyutu : 385 Kb
  Kullanım Süresi : 30 Gün
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows 98/Me/NT/2000/XP
  Üretici Firma : ELCOMSOFT
  Ekleme Tarihi : 12-09-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Yazılım şifresi unutulan WordPro ve IBM/Lotus uygulamalarında dosyaların şifresini ve yazılımın yerini tekrar bulmaya yaramaktadır. WordPro ve IBM/Lotus yazılımı ile çalışıp da önemli belgeleri bir kez olsun şifrelemeyen yok gibidir. Hatta yazılımın internette yeri (IP Adresleri) ve şifresini unuttuğumuz bile olmuştur. Günlük hayatımızda o kadar çok şifre kullanırız ki, bu şifreleri unutmam demek elde değildir. Şifrelenip de unutulmayan dosya hemen hemen yok gibidir. Bu dosyaların bir de bizim için değeri büyükse... Unutululan şifre ile herkesin zaman zaman başı derde girmiştir. Yazılım çok dilli şifreleri de destelemektedir. Şimdi dilerseniz bu yazılımın nasıl işler başardığını birlikte görelim.

Yazılım oldukça sade ve basit bir arayüzle kullanıcı karşısına gelmektedir. Yazılım aynı zamanda kullanım kargaşasını önlemek için tek bir tıklama ile sorunu çözer hale getirmiştir. Yazılım 5 ana menüden meydana gelmektedir; Aç, Lotus İnternet Şifresi (Lotus Internet Password), Kayıt, Güncelleme (Update) ve Çıkış.

- Aç sekmesi; Şifresi unutulan dosyanın yerini bilgisayarda bulmak için kullanılmaktadır.
- Lotus İnternet Şifresi; Şifresi unutulan yazılımın yerini (IP Adresini) ve şifresini bularak göstermektedir. Kullanıcının tek yapması gereken şey yazılımın yerini göstererek bu sekmeye tıklamak olacaktır. Yazılım internet adresini ve şifresini bularak kullanıcıya göstermektedir.
- Kayıt, Güncelleme ve Çıkış sekmeleri ise kullanıcının yazılım için kayıt olması, yazılımı güncellemesi ve yazılımdan çıkması içindir. Yazılımın kendiliğinden güncelleme yeteneği mevcuttur.

Anahtarlar:Advanced Lotus Password Recovery indir,Advanced Lotus Password Recovery download,Advanced Lotus Password Recovery indir,Advanced Lotus Password Recovery çek,Advanced Lotus Password Recovery,Advanced Lotus Password Recovery mp3,Advanced Lotus Password Recovery şarkı sözü,Advanced Lotus Password Recovery film indir,Advanced Lotus Password Recovery film,Advanced Lotus Password Recovery açıklama,Advanced Lotus Password Recovery bul,Advanced Lotus Password Recovery video,Advanced Lotus Password Recovery bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Advanced Lotus Password Recovery
SEÇMECE PROGRAMLAR
Lock My PC
Active Screen Lock
ExeShield Deluxe RC
Advanced Anti Keylogger L
ABF Password Recovery
GNU Privacy Project
Folder Security Guard
Didyma
Advanced ZIP Password Rec
FlashDrive Crypto
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır