Advanced Office Password Breaker indir,download,yükle - Şifreleme - Güvenlik - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Advanced Office Password Breaker
   Advanced Office Password Breaker
  Boyutu : 633 Kb
  Kullanım Süresi : 30 Gün
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows 98/Me/NT/2000/XP
  Üretici Firma : ELCOMSOFT
  Ekleme Tarihi : 12-09-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Yazılım gelişmiş bir ofis dokümanı şifre kırıcısıdır. Ofis belgelerinde gizli veya kişiye özel bir çalışması olmayan yok gibidir. Eğer bu çalışmalara önem veren bir kişi isek o zaman bu belgeleri hemen şifreleriz. Ancak şifre her zaman çözüm olmamaktadır. Önemli olan bu şifreleri unutmamaktır. Peki ya unutulursa... İşte o zaman bu yazılım kullanıcıların imdadına yetişmektedir. Şimdi hep beraber bu yazılımın kabiliyetlerini tanımaya ne dersiniz?

Yazılım kolay anlaşılır bir arayüzle kullanıcı karşısına gelmektedir. 6 ana başlık ve 3 Seçenek Sekmesinden oluşmaktadır. Ana başlıklar sırasıyla; Aç, Sakla, Başla-Tara, Dur, Tercihler ve Kayıt sekmelerinden oluşmaktadır. Seçenek Sekmeleri ise; Belge (Document), Aralık (Range) ve Kendiliğinden Kaydetme (Auto Save) bölümlerinden oluşmaktadır.

Ana Başlıklar bölümü:
- Aç seçeneği; Kullanıcının bilgisayarda şifresini çözeceği dosyayı seçmek için kullanılmaktadır.
- Sakla seçeneği; şifresi çözülmüş olan veriyi saklamaya yaramaktadır.
- Başla-Tara seçeneği; adından da anlaşılacağı gibi veri ya da dosyanın şifresinin çözülme işlemini başlatmaktadır.
- Dur seçeneği; Şifresi çözülmekte olan dosyada işlemi iptal etmek için kullanılmaktadır.
- Tercihler sekmeleri; Bu sekmeler yazılım tarafından iç ayarların kullanıcının kendisine göre ayarlayabilmesini sağlamaktadır.
- Kayıt seçeneği; Kullanıcının yazılım için aldığı şifrenin girileceği bölümdür. Yazılımın kendiliğinden güncelleme yeteneği mevcuttur.

Seçenek Sekmeleri:
- Belge Sekmesi; İsim ve Şifre sekmelerinden oluşmaktadır. Kullanıcı belgenin adını sekmeye yazacağı yerdir. Kullanıcı isterse Aç sekmesinden de dokümanın yerini göstererek kendiliğinden bu alana dosya adını yazdırabilmektedir. Şifre sekmesi ise seçili olan dokümanın şifreli olup olmadığını kontrol etmektedir.
- Aralık Sekmesi; Kullanıcı hatırlamadığı şifrenin uzunluk aralığını bu sekme yardımıyla istediği uzunluk aralığında seçebilmektedir. Yazılımın uzunluk aralığı ile bir sınırlaması bulunmamaktadır.
- Kendiliğinden Kaydetme Sekmesi; Kullanıcı şifresini açtığı dosyayı nereye kaydetmek istiyorsa bu sekme yardımıyla seçebilmektedir. Yazılım belgeyi kendiliğinden seçilen yere kaydedecektir.

Sonuç olarak; Aç seçeneğinden şifresi çözülecek dosyanın yerini bulduktan ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra şifreyi bulmak için tarama başlatılır ve yazılımın şifreyi bulması beklenilir. Yazılım bize o dosyanın şifresini verecektir.

Anahtarlar:Advanced Office Password Breaker indir,Advanced Office Password Breaker download,Advanced Office Password Breaker indir,Advanced Office Password Breaker çek,Advanced Office Password Breaker,Advanced Office Password Breaker mp3,Advanced Office Password Breaker şarkı sözü,Advanced Office Password Breaker film indir,Advanced Office Password Breaker film,Advanced Office Password Breaker açıklama,Advanced Office Password Breaker bul,Advanced Office Password Breaker video,Advanced Office Password Breaker bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Advanced Office Password Breaker
SEÇMECE PROGRAMLAR
Windows Hider Pro
Super File Encryption
ZIP Password Finder
Advanced Archive Password
Passware Kit
Ashampoo Magical Security
Folder Vaccine PC
Chat Encrypter Pro
Looxee
Folder Guard Classic
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır