Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events indir,download,yükle - Aksiyon - Oyun Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Oyun » Aksiyon » Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events
   Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events
  Boyutu : 154 Mb
  Kullanım Süresi : 30 gün
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : Activision
  Ekleme Tarihi : 26-01-2005

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Eğer sonu güzel biten hikayeler seviyorsanız burada durun! Daha fazla okumanıza gerek yok!

Lemony Snicket`in başarılı romanından bilgisayara uyarlanan kötü sonlu bir oyun karşımızda. Ünlü aktör Jim Carrey`in de oynadığı ve yakında gösterime girecek olan filmdeki karakterlerin ve olayların birebir yaşandığı bu değişik konulu oyunda; Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire adlı 3 küçük çocuğun, anneleri yangında öldükten sonra kötü amcaları Kont Olaf`ın gizemli malikesinde yaşamaya başlamalarından itibaren başlarından geçen olaylara şahit oluyoruz.

Kötü kalpli amcamız Kont Olaf`ın ailemizin gizli serveti hakkındaki planları, Kötü teyzemiz Josephine ve diğer amcamız Monty`nin başımıza açtığı dertleri atlatmaya çalışıyoruz bu oyunumuzda. Baudelaire ailesinden kalan 3 küçük çocuğun tümünün yeteneklerini kullanarak 15 değişik görevde, Olaf`ın mansiyonu ve Lachrymose gölü gibi çok çeşitli mekanlarda, maceralara atılıyoruz. Bir mucit zekasına sahip Violet ile bulmacaları çözmeye çalışıyor, Klaus ile karşılaşacağımız düşman ve yaratıkları (fareler, yengeçler, devasa sinekler, vb..) alt ediyor ve güçlü dişleri ile adeta herşeyi kemirebilen bebek Sunny ile de dar gizli geçitlerdeki yolları açmaya çalışıyoruz.

Olaf`ın planlarını alt edebilecekmiyiz ? Biz başımıza açtığı dertlerle uğraşırken yeni sorunlarla karşılaşabilecekmiyiz ? Yoksa bu hikayenin de sonu ailemizin ölmesi gibi bir facia mı olacak ? A Series Of Unfortunate Events, sizleri oldukça değişik konusu ve işleyişi ile farklı ruh alemlerine taşıyacak...

Oyundaki Başlıca Karakterler

 • Klaus : Klaus Baudelaire, evin ortanca çocuğu ve 12 yaşında olmasına rağmen birçok insanın hayatı boyunca okumadığı kadar çok kitap okumayı başarabilmiş bir çocuk. Bulmacaları çözmekte ve ipuçlarını bulmakta haylı uzman. Ve tabii kardeşlerini kötülüklerden korumakta da.
 • Violet : Violet Baudelaire, evin ablası ve dünyanın belki de 14 yaşında olan tek mucidi. Kardeşlerini icatları ile korumakta usta. Ailenin akıl hocası. Tabii her sorumluluğu çok olan birey gibi bazen hata da yapabiliyor.
 • Sunny : Sunny Baudelaire, evin minik bebeği. Ancak tuhaftır ki bebek olmasına ve daha emeklemesine rağmen dişleri o kadar güçlü ki Violet`in tasarladığı icatların parçalarını en ulaşılmaz görülen yerlerden bile önüne çıkan engelleri parçalayarak alabiliyor.
 • Kont Olaf : Kont Olaf, vicdansız ve taş kalpli bir ev sahibi olmasının yanında kötü bir de aktör. Baudelaire ailesinden olmasına rağmen, amacı sadece ailenin gizli servetine sahip olabilmek. Çocuklar ondan çok korkuyorlar, aynı birçok yetişkinin de korktuğu gibi.
 • Monty Amca : Asıl mesleği doktorluk olan Morty Amca, aynı zamanda dünyanın en ünlü yılan uzmanı. Aslında şu anda Peru`ya araştırma yapmak için gitmeyi planlıyor, ancak muhtemelen bunu gerçekleştiremeyecek.
 • Josephine Teyze : Herşeyden korkan bir dul olan Josephine Teyze aslında korkularında haksız sayılmaz. Kendiliğinden parçalara ayrılan gizemli malikanenin kapıları gibi eşyalardan kim korkmaz ki ? Ancak malikanede garip şeyler olduğundan kuşkulanmayacak kadar da saf biri.


 • Bu 3 küçük talihsiz çocuğu kurtarabilecekmisiniz ? A Series Of Unfortunate Events gerçekten de farklı konusu ve senaryosunun işleyişi ile benzer macera oyunlarından sıyrılmayı başarıyor. Baudelaire Ailesinin arasına hoşgeldiniz. Umarım onlara yol gösterip, kötü planlardan kurtulmalarını sağlayabilirsiniz.

  En Düşük Sistem Gereksinimleri :

 • Ekran Kartı : DirectX 9.0b ve 3D Görüntü destekli 32MB Ekran Kartı
 • İşlemci : Pentium 3 600Mhz veya Athlon 800Mhz İşlemci
 • Hafıza : 128MB Hafıza
 • Sabit Sürücü : 350MB Boş sabit sürücü alanı
 • Ses Kartı : DirectX 9.0b destekli 16 bit ses kartı


 • Uyarı : Oyun ATI Radeon 9000 serisi ile bazı görüntü sorunları çıkartabiliyor.

  Not : Oyunu satın almak için 18.85$ ödemeniz gerekmektedir. (Amazon.com sitesindeki fiyattır)

  Anahtarlar:Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events indir,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events download,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events indir,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events çek,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events mp3,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events şarkı sözü,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events film indir,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events film,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events açıklama,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events bul,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events video,Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events bedava
   
  Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
   
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
  İsminiz
  E-Mailiniz
  Yorumunuz
   
  .
  Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events
  SEÇMECE PROGRAMLAR
  Medal Of Honor: Allied As
  Small Soldiers
  Super Street Fighter 2 Tu
  Operation Flashpoint
  Westbang
  9MM
  Driver
  Beetle Ju
  Warkanoid II: WildLife
  Soldat
   

     

  Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır