Şifreleyici indir,download,yükle - Şifreleme - Güvenlik - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Şifreleyici
   Şifreleyici
  Boyutu : 573 Kb
  Kullanım Süresi : 30 gün
  Dili : Türkçe
  Platform : Windows XP
  Üretici Firma : burhanmt
  Ekleme Tarihi : 28-08-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Bu yazılımın asıl görevi dosya ve ofis dokümanlarını şifrelemektir. Yazılımda dünyaca tanınmış ve güvenilir olarak kullanılan Açık lisanslı "Blowfish" cipher (şifreleme) algoritması kullanılmıştır. 128 bit düzeyinde şifreleme yapmaktadır. Şifrelemeyi yazılımın veya bilgisayarın herhangi bir yerine değil tamamen şifrelenecek dokümanın kendi içine yapmakta ve başka bir yere iz bırakmamaktadır.

Yazılım tamamen Türkçe diline sahip bir Türk yazılımıdır. Şimdi dilerseniz bu yazılımı beraber tanıyalım ve Türk insanının neleri başardığını beraber görelim...

Yazılımın boyutu küçük olmasına rağmen oldukça iyi işler başarmakta ve hatasız bir şifreleme sağlamaktadır. Sade, anlaşılır ve oladukça basit bir kullanımı vardır. Yazılım tek tıklama ile açılmakta ve kurulum gerektirmemektedir. Ayrıca işlemleri tek bir tıklama ile kolayca yapabilme yeteneğine sahiptir.

Yazılım açıldığında iki ana bölüm ile karşımıza gelmektedir:

1. Şifreleyeceğimiz Nesneleri Seçeceğimiz Bölüm;
2. Şifreleme Bölümü;

Nesnelerin Seçim Bölümü; Dosya Ekle, Klasör Ekle, Çıkart ve Temizle bölümlerinden oluşmaktadır. Şifreleme yapılacak nesne bu bölüm içerisinden seçilmektedir. Dosya veya Klasör Ekle içerisinden dosyayı veya klasörü göstererek şifrelenecek nesne tıklandığında şifrelemek istenilen dosya yada klasör içindeki nesneler seçim bölgesinde görünür. Yazılım Klasör şifreleme yeteneğine henüz sahip olmasada klasör içerisindeki verileri şifrelemektedir. Yani başka bir deyişle; yazılımın şifrelediği nesne klasörün kendisi değil, içindeki verilerdir. Çıkart sekmesi, seçili olan şifrelenecek verilerin içerisinden istenmeyen herhangi birisini çıkartmaya yarar. Listeyi Temizle sekmesi o an seçim bölgesi içinde olan tüm nesne veya verileri temizler. Yazılım ayrıca kaç adet seçilmiş veri varsa alt bölümde bilgisini verebilmektedir.

Şifreleme bölümü; Seçilen verileri şifrelemek oldukça kolaydır. Anahtar seçeneğinin karşısında bulunan
haneye istenilen şifre girilip Doğrula seçeneğinde girilen şifre tekrar yazılıp doğrulandıktan sonra Şifrele sekmesine tek bir tıklama ile bütün veriler şifrelenmektedir. Şifreleme yapmak için verilerin tek tek şifrelenmesine gerek yoktur. Ne kadar veri seçilirse seçilsin yazılım bunu tek tıklama ile şifreleyebilmektedir. Ayrıca yazılım şifrelediği bir veriyi kesinlikle tekrar şifrelememektedir. Şifrelenen verilerin şifresini çözmek için ise verilerin veya klasör yada dosyanın yerini göstermek ve şifreyi yazdıktan sonra Şifre Çöz sekmesine bir kez tıklamak yeterli olacaktır. Bilgi Al sekmesi işlem bölümünde bulunan dosyaların şifreli olup olmadığına bakar ve veriler hakkında bilgi verir. Yazılımın Gösterme sekmesi yazılan şifreyi kapatma ve tekrar tıklanıldığında ise açık olarak gösterme yeteneğine sahiptir.

EDİTÖR NOTU: İşte size tamamen Türk yapımı gerçekten nefis bir yazılım. Hatasız şifreleyebilme yeteneği, 128 bit algoritma kullanması, şifrelemeyi verinin kendi üzerinde yapabilmesi,şifrelediği bir veriyi tekrar şifrelememesi, küçük boyutuna rağmen önemli işler başarabilmesi ve tamamen ücretsiz olması gibi özellikleriyle kendi kategorisinde başarılı bir Türk yazılımı.

Anahtarlar:Şifreleyici indir,Şifreleyici download,Şifreleyici indir,Şifreleyici çek,Şifreleyici,Şifreleyici mp3,Şifreleyici şarkı sözü,Şifreleyici film indir,Şifreleyici film,Şifreleyici açıklama,Şifreleyici bul,Şifreleyici video,Şifreleyici bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Şifreleyici
SEÇMECE PROGRAMLAR
Password Finder
Proactive System Password
Password Generator
Private Desktop
Advanced ZIP Password Rec
Klasör Gizle
SecureIT Encryption Softw
Password Commander Profes
Proactive Password Audito
Advanced WordPerfect Offi
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır