Advanced IE Password Recovery indir,download,yükle - Şifreleme - Güvenlik - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Advanced IE Password Recovery
   Advanced IE Password Recovery
  Boyutu : 825 Kb
  Kullanım Süresi : 30 Gün
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows 98/Me/NT/2000/2003/XP
  Üretici Firma : ELCOMSOFT
  Ekleme Tarihi : 15-09-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Yazılım, Microsoft İE kullanılarak internette web sitelerinde kaydedilen şifreleri kurtarmak için tasarlanmıştır. İE 3.0`dan 6.0`a kadar destek vermektedir. Yazılım çok dilli şifreleri de desteklemektedir.

Elektronik bilgi çağında şifre kullanmayan yoktur. Buna rağmen şifrelerin çokluğundan dolayı bir o kadar da unutulan şifre vardır. Hele bu şifreler İE`ye ait şifrelerse... internette bir siteye üye olmayan, en azından şifre almayan yok gibidir. Peki aynı siteye yeniden girmek istediğinizde şifrenizi hatırlayamazsanız? Şimdi gelin bu yazılımı daha yakından tanıyalım. Neleri başardığını hep beraber görelim. Ne dersiniz?

Yazılım 4 ana başlık ve 3 kısa yol tuşlarından oluşmaktadır. Ana başlıklar sırasıyla; Geri Alma-Yeniden Bulma (Recovery), Seçenekler, İE Şifre, Tam-Full Otomatik Geri Alma ve Rehber sekmelerinden oluşmaktadır. Bu bölümde bulunan kısa yol tuşları ana başlıklarda anlatılacağından kısa yol sekmelerine değinilmeyecektir.

Ana Başlıklar:
- Geri Alma-Yeniden Bulma Sekmesi; İE Şifresi (İE Password), İE Full Otomatik (İE AutoComplate) ve İE Rehber (İE Content Advisor) seçeneklerinden oluşmaktadır. Yazılım kurulduğunda İE ile kontak kurmakta ve İE bünyesinde ne kadar İnternet adresi varsa kendiliğinden tespit etmektedir. İE Şifresi sekmesine tıklandığında kayıp veya unutulan şifreyi kullanıcıya göstermektedir. İE Full Otomatik sekmesine tıklandığında ise kullanıcının İE bünyesinde olan ne kadar şifre ve site adresi varsa kullanıcıya geri getirmektedir. İE Rehber sekmesi ise kullanıcıya şifre bulunmasında yol göstermekte ve şifre değişimine yardımcı olmaktadır.
- Seçenekler Sekmesi; Tıklandığında kullanıcı karşısına bir kutu açılmakta ve kullanıcıya bulunan kayıp şifreyi yazılımın dosya yoluna kaydetmeye imkan verip-vermeyeceği sorulmaktadır. Bu seçeneği kullanıcı onayladığı takdirde yazılım kayıp şifreyi dosya yoluna kaydetme işlemini yerine getirmektedir.
- Kayıt ve Güncelleme Sekmeleri; Kullanıcının yazılımı kayıt ettirme ve güncellemesi için kullanılmaktadır. Yazılımın kendiliğinden güncelleme yeteneği bulunmaktadır.

Anahtarlar:Advanced IE Password Recovery indir,Advanced IE Password Recovery download,Advanced IE Password Recovery indir,Advanced IE Password Recovery çek,Advanced IE Password Recovery,Advanced IE Password Recovery mp3,Advanced IE Password Recovery şarkı sözü,Advanced IE Password Recovery film indir,Advanced IE Password Recovery film,Advanced IE Password Recovery açıklama,Advanced IE Password Recovery bul,Advanced IE Password Recovery video,Advanced IE Password Recovery bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Advanced IE Password Recovery
SEÇMECE PROGRAMLAR
Mince
Jammer
GNU Privacy Project
ExeShield Deluxe RC
Portable Vault
ZipPassword
Advanced ACT! Password Re
IM Lock Profesyonel
The Password Vault
Dosya Şifreleyici
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır