Advanced ZIP Password Recovery indir,download,yükle - Şifreleme - Güvenlik - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Advanced ZIP Password Recovery
   Advanced ZIP Password Recovery
  Boyutu : 1.58 Mb
  Kullanım Süresi : 30 Gün
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : ELCOMSOFT
  Ekleme Tarihi : 12-10-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Yazılım şifresi unutulan zip uzantısındaki sıkıştırılmış dosyaların şifresinin bulunmasını sağlamaktadır. Kaybolan, şifrelenerek unutulan zip türündeki dosya veya klasörlerin şifrelerini bir kaç tıklama ile kolayca bulmaktadır.

En çok kullanılan sıkıştırma yazılımlarından Zip`i kullanmayan yoktur sanırız. Birde önemli belgeleri zip yazılımı ile sıkıştırdıktan sonra en az bir defa şifrelemeyen hemen hemen yok gibidir. Peki bu şifre ya unutulursa? İşte herkesin başına gelebilecek bu unutma olayını yazılım birkaç tıklama ile ortadan kaldırmaktadır.

İlk önce şunu belirtelim ki, yazılım bir çok dili desteklemektedir. Yazılım kurulduktan sonra seçenekler kısmından dil seçeneği Türkçeye çevrilebilmektedir. Türkçe dil desteği olması yazılımı çok kolay ve anlaşılır bir hale getirmektedir. Buna birde kullanımına çok hoş bir arayüz ekleyen yazılım, kullanıcılara yararlı ve avantajlı bir alternatif sunmaktadır. Yazılım 6 ana başlık ve 7 sekmeden meydana gelmektedir. Ana başlıklar sırasıyla; Aç, Sakla, Başla, Kes, Ölçümle
ve Çıkış seçeneklerinden oluşmaktadır. Sekmeler ise; Aralık, Uzunluk, Sözlük, Sade Yazı, Otomatik Yedekleme, Seçenek ve Gelişmiş seçeneklerinden oluşmaktadır.

ANA BAŞLIK BÖLÜMÜ:
 • Aç seçeneği; Kullanıcının bilgisayarda şifresini çözeceği dosyayı seçmek için kullanılmaktadır. Şifresi çözülecek dosyayı seçtikten sonra kullanıcı tarafından hangi koşullarda aranacağını seçmek için Arama Tipi sekmesi tıklanarak seçim yapılmalıdır. Aç seçeneği aynı zamanda kısa yol (Şifrelenmiş ZİP Dosyası) sekmesi olarakta verilmiştir.
 • Sakla seçeneği; şifresi çözülmüş olan veriyi saklamaya yaramaktadır.
 • Başla seçeneği; adında da anlaşılacağı gibi veri yada dosyanın şifresinin çözülme işlemini başlatmaktadır.
 • Kes seçeneği; Dosyanın bir yerden başka bir yere keserek aktarılmasını sağlamaktadır.
 • Ölçümleme seçeneği; Dosyanın boyut, şifre, bozuk veya sağlam olması ve şifre uzunluğu gibi ölçme ve değerlendirme işlemini yapmaktadır.

  SEKMELER BÖLÜMÜ:
 • Aralık sekmesi; Harf, rakam, özel işaret, boşluk, küçük-büyük harf gibi şifrelenmiş dosyaları durumlarına göre seçmeye yaramaktadır.
 • Uzunluk sekmesi; Kullanıcı tarafından şifrenin kaç karater olduğunu biliniyorsa (bilinmiyorsa tahmini olarak seçilebilir) bu bölümde bulunan oklar yardımıyla karekter seçimi yapılmaktadır.
 • Sözlük sekmesi; Sözlüksel arama seçildiği takdirde aktif olmakta ve şifreyi sözlüksel olarak aratmada kullanılmaktadır.
 • Sade Yazı sekmesi; Dosya sadece yazısal olarak şifrelendiğinde bu bölümden şifre bulunması için arama yaptırılmaktadır.
 • Otamatik yedekleme sekmesi; Kullanıcı tarafından şifresi açılan dosyanın nereye kaydedileceğini seçmek için kullanılmaktadır. Yazılım bu bölümden seçerek işaretlenen alana kendiliğinden şifresi açılan dosyayı kaydetmektedir.
 • Seçenek ve Gelişmiş sekmeleri; Bu ekmeler yazılım tarafından iç ayarların kullanıcının kendisine göre ayarlayabilmesini sağlamaktadır.

  SONUÇ OLARAK; Aç seçeneğinden şifresi çözülecek dosyanın yerini bulduktan ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra (şifreyi bulmaya başlamadan önce ölçümleme yapılması lazımdır), ölçümlemeden gerekli bilgilere
  ulaşılır. Şifreyi bulmak için tarama başlatılır ve şifreyi bulması beklenilir. Yazılım bize o dosyanın şifresini verecektir.

  Anahtarlar:Advanced ZIP Password Recovery indir,Advanced ZIP Password Recovery download,Advanced ZIP Password Recovery indir,Advanced ZIP Password Recovery çek,Advanced ZIP Password Recovery,Advanced ZIP Password Recovery mp3,Advanced ZIP Password Recovery şarkı sözü,Advanced ZIP Password Recovery film indir,Advanced ZIP Password Recovery film,Advanced ZIP Password Recovery açıklama,Advanced ZIP Password Recovery bul,Advanced ZIP Password Recovery video,Advanced ZIP Password Recovery bedava
 •  
  Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
   
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
  İsminiz
  E-Mailiniz
  Yorumunuz
   
  .
  Advanced ZIP Password Recovery
  SEÇMECE PROGRAMLAR
  Cryptainer LE
  Şifrelerim
  PassGen
  Encrypted Magic Folders
  Folder Password Expert
  Cresotech DESKTOPSAFE Lit
  Advanced File Encryptor
  File Locker
  RememberMe
  Z-Crypt
   

     

  Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır