BitTorrent indir,download,yükle - Dosya Paylaşımı - Dosya Paylaşımı Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Dosya Paylaşımı » Dosya Paylaşımı » BitTorrent
   BitTorrent
  Boyutu : 5.99 Mb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : BitTorrent, Inc.
  Ekleme Tarihi : 19-08-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
BitTorrent, bir dosya paylaşım programıdır. BitTorrent ile video, müzik, oyun gibi dijital dosyaları indirebilirsiniz. Program internet üzerinden yasal Torrent dosyalarını arar ve en kolay indirebilir olanları özenle seçer. Eğer bir dosya popüler hale gelirse indirme hızı muazzam bir şekilde artacaktır. Bu teknoloji size zaman kazandıracaktır.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca indirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya indirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, Programkolik.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

Anahtarlar:BitTorrent indir,BitTorrent download,BitTorrent indir,BitTorrent çek,BitTorrent,BitTorrent mp3,BitTorrent şarkı sözü,BitTorrent film indir,BitTorrent film,BitTorrent açıklama,BitTorrent bul,BitTorrent video,BitTorrent bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
BitTorrent
SEÇMECE PROGRAMLAR
Amembo
Morpheus
Nici
MiniShare
BitTorrent
RevConnect
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır