Gizli Bilgiler indir,download,yükle - Şifreleme - Güvenlik - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Gizli Bilgiler
   Gizli Bilgiler
  Boyutu : 1.23 Mb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Türkçe
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : DATAKENT
  Ekleme Tarihi : 22-07-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Üreticiden :

Genel Özellikler :
- Önemli bilgilerinizi veya dosyalarınızı program içine gizleyebilme.
- Başlığa göre sıralama.
Her kayda bir ana başlık veriyorsunuz ve o başlık adı altında bilgilerinizi veya dosyaları işliyorsunuz.
- Kayıt arama özelliği
- Veritabanına herhangi bir dosyayı gömme imkanınız ve dışarıya çıkarmadan çift tıklamayla anında açma özelliği veya dışarıya kaydetme özelliği. En pratikten dosyayı tutup bilgi yazılacak zemine sürüklemek. Dosya türü olarak exe, jpg, gif, zip vb. her türlü formatı gömebilirsiniz. Dışarıdan dosya sürüklerken düzenleme modunda olmanız gerekir.
Veritabanına dosya gömerken dikkat etmeniz gereken bir husus var. Dosyayı sürükleme yöntemi dışında Bilgi ekranına sağ tıklayarak da nesne ekle komutuyla ekleme imkanınız var. Bu daha mantıklı. Niye derseniz sürükleme ile yaptığınız zaman isim belirleme imkanınız olmuyor. İkinci bir sorun dosyayı dışarıya atarken tür ne olursa olsun shs uzantısıyla atıyor. Yine dışarıya atarken sürükle bırak yöntemi değil de üzerine sağ tıklayıp Paket menüsünden yönlendirip kaydetmeniz daha iyi olur. Uzantı ve isim belirleme imkanınız oluyor. Veritabanına dosya gömmesi tamamen Windows`un kendi özelliğidir. Bu sebeple Windows 2000 ve XP`de bire bir olarak isim ve tür olarak sorunsuz işliyor. Win98`de dosya tutma işlemi biraz zahmetli.
- Girdiğiniz bilgileri istediğiniz gibi biçimlendirme imkanınız var.
- İnternet adreslerine direk link veriyor. Üzerine tıkladığınız gibi hemen linki açıyor.
- Aslında bilgi kontrolünün özellikleriyle Word`deki yazı alanının sunduğu imkan açısından benzerlik var.
- İstediğiniz kadar kullanıcı açma özelliği.
- Program herhangi bir yerde bulunabilir. C:`de D:`de Belgelerde gibi. Tabi exe neredeyse ekteki kullanıcı bilgilerinin bulunduğu dosya dizinleri de aynı yerde olması gerekir. Dizini kökten taşıyın da nereye taşırsanız taşıyın.
- Kullanıcı şifresini hatırlama özelliği
- Kayıtlı kullanıcı bilgilerini değiştirme.
- Şifreyi hatırlatıcı bilgi tanımlama imkanı.
- Daha detaylı bilgi için kendiniz kullanıp test etmeniz gerekir.

1.5 Versiyon Yenilikleri :
-Gizli bilgiler `in 1.5 sürümü önceki sürümler üzerine kurulamaz. bu sürümde alt yapı tamamen değiştirilmiştir. Programda MD5 doğrulama sistemi kullanılmıştır. artık kullanıcı dosyaları kopyalanıp programın farklı bir kopyasına taşınsa dahi parolayı bilmeyek hiçkimse verilere erişemeyecektir. eski sürümde kullanıcı verileri farklı bir program kopyasına taşınıp açıldığında verilere erişilebiliyordu. ve not defteri gibi basit bir metin editörü aracılığı ile dataların içeriği görülebiliyordu. programın bu sürümünde veri tabanlarının tamamı şifrelenmiştir. kullanıcı girişinde kullanıcının şifresi bellekte açılmamaktadır ve MD5 algoritması ile karşılaştırma yapılmaktadır. programda diğer yenilikler; veri tabanı bakım sistemi yeni sisteme göre uyarlandı, veri tabanı bakım sistemi yenilendi. kullanıcı işlemleri formu yenilendi. sorgulama bölümü yenilendi. program kayıt bulma esnasında filtreleme yapıyor. Yeni, Kaydet ve Biçimli Düzenle komutlarına klavye kısayolları atandı.

NOT: Bu program bir veritabanı uygulamasıdır. Bu yüzden sisteminizde BDE Veritabanı programının kurulu olması gerekmektedir. Windows XP SP2 kurulu sistemlerde BDE paketine gerek yoktur.

Anahtarlar:Gizli Bilgiler indir,Gizli Bilgiler download,Gizli Bilgiler indir,Gizli Bilgiler çek,Gizli Bilgiler,Gizli Bilgiler mp3,Gizli Bilgiler şarkı sözü,Gizli Bilgiler film indir,Gizli Bilgiler film,Gizli Bilgiler açıklama,Gizli Bilgiler bul,Gizli Bilgiler video,Gizli Bilgiler bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Gizli Bilgiler
SEÇMECE PROGRAMLAR
SmartEncryptor
High Power Encryption
HashCalc
aCrypt+
Folder Guard Pro
Winguard Pro 2006 Free
Advanced Outlook Password
Lock Out
ASP/Verify
Gizli Bilgiler
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır