Kazaa Lite Resurrection indir,download,yükle - Dosya Paylaşımı - İnternet Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » İnternet » Dosya Paylaşımı » Kazaa Lite Resurrection
   Kazaa Lite Resurrection
  Boyutu : 4.63 Mb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : File Sharing Place
  Ekleme Tarihi : 02-06-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Efsanevi Kazaa programın en sorunsuz sürümü. Bu sürüm reklam , spyware , malware ya da trojan içermiyor. Sunucuya bağlanmada bir sorun çıkarmıyor. Sahte (Fake) dosyalarını en iyi şekilde ayıklıyor. Önizleme için 5 ayrı program ile geliyor ve tüm dosyaları önizleme hakkı veriyor. Hızınızı sürekli en üst düzeyde tutmanızı sağlıyor. Eğer hala Kazaa`dan vazgeçemeyen kullanıcılardansanız mutlaka bu sürümü kullanın.

Editör Yorumu ; Download.com ve Zeropaid.com gibi dünyaca ünlü sitelerin önerdiği sürümdür.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca indirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya indirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, Programkolik.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

Anahtarlar:Kazaa Lite Resurrection indir,Kazaa Lite Resurrection download,Kazaa Lite Resurrection indir,Kazaa Lite Resurrection çek,Kazaa Lite Resurrection,Kazaa Lite Resurrection mp3,Kazaa Lite Resurrection şarkı sözü,Kazaa Lite Resurrection film indir,Kazaa Lite Resurrection film,Kazaa Lite Resurrection açıklama,Kazaa Lite Resurrection bul,Kazaa Lite Resurrection video,Kazaa Lite Resurrection bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Kazaa Lite Resurrection
SEÇMECE PROGRAMLAR
Ares Regular Edition
XoloX
KCeasy
Gnucleus
eMule Plus
Torrent Search
ExoSee
FreeWire
LDC++
Ares Link Koleksiyonu Olu
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır