Paragon Encrypted Disk (Almanca) indir,download,yükle - Şifreleme - Güvenlik - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Paragon Encrypted Disk (Almanca)
   Paragon Encrypted Disk (Almanca)
  Boyutu : 4.79 Mb
  Kullanım Süresi : 30 gün
  Dili : Almanca
  Platform : Windows 98/Me/2000/2003/XP
  Üretici Firma : Paragon Software Group
  Ekleme Tarihi : 15-10-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Yazılım, bilgisayarda bulunan sabit diskleri şifrelemek için tasarlanmıştır. Diskin içerinde bulunan veri, doküman, dosya ve klasörleri şifrelerken asıl şifrelediği ve güvenlik altına aldığı nesne sabit disklerdir.

Gizlilik koruması, modern dünyada önemli bir konudur. Özel hayatımıza birtakım tehditler ve casus yazılımlarla sızmaya çalışanlar olmuştur, olacaktırda. Peki, kendimizi koruyabilir miyiz? Özel bilgimizin bizde kalması ve istenilmediği takdirde asla açıklanmamasına hakkımız yok mudur?

Günümüzde kullanıcılar bilgisayarlar ve verilerini çeşitli şifreleme metodu ile şifrelemektedir. Veriler, dokümanlar, dosyalar, klasörler vs. vs. Peki ya sabit diskler? Kullanıcılar tüm bu verilerini sabit disklerde saklamıyorlar mı? En azından CD/DVD ortamında saklayana kadar bilgisayarlarında bulundurmuyorlar mı? Zararlı kodlar üreterek bilgisayara sızan hacker`lar direk bilgisayarlarda sistem ve sabit disklere saldırmıyorlar mı? Peki ne yapmalıyız? diyorsanız gelin bu yazılımı daha yakından tanıyarak özelliklerini birlikte görelim.

Özellik itibariyle şifrelenmiş disk kullanıcının alışmış olduğu diskten farksızdır. Yani, klasörler kopya edilebilir, taşınabilir. Kullanıcı diskin şifrelendiğinden ve koruma altına alındığından neredeyse habersizdir. Yazılım bunu dış etkenlere ve zararlı casus ve hacker`lara karşı korumak için şeffaf şifreleme tekniği ile şifrelemektedir. Kullanıcı herhangi bir şifre girmesine gerek kalmadan kurulum sırasunda ve hemen sonra yazılım tarafından kendiliğinden yapılmaktadır. Kullanıcı bunu anlamamakta fakat dış etkenler tarafından sabit diske müdahale edilememektedir. Yazılım sabit disklerin imajını alabilmektedir. İmaj alma ve alınmış imajın geri çözülmesi esnasında yazılım, kullanıcılara sihirbazlar yardımıyla yol göstermekte ve kullanımı en basite indirmektedir. Sihirbazlar, bu konularda kullanıcıya yardımcı olurken diğer bir görevi de diğer algoritmaları kullanarak sadece şifrelenmiş diskleri oluşturan şifreleme anahtarlarını değiştirmektedir. Bu da saldırganlar için sürekli değişen anahtar anlamına gelmektedir ki, sabit disklere erişimi imkansıza yakın hale getirmektedir.

Özellikler:
 • Sabit disklere dışardan erişim denemelerini kullanıcıya haber vermektedir.
 • Kullanıcıya şifrelenmiş diskleri yaratmak için yol göstermekte ve uygun bir yolda parametrelerini belirtmektedir.
 • İster el ile ister kendiliğinden şifreleme yöntemine sahiptir.
 • Algoritma sihirbazı; başka algoritmayla diskler şifrelense bile kullanıcıya şifreleme için izin vermektedir. Aynı algoritmayı kullanarak ancak değişme şifrelemesi anahtarının devreye girmesiyle, aynı şifreyi kullandırmamakta ve buna izin vermemektedir.
 • Simetik blok sıfırı algoritmaları, şifreleme verisi şifrelemesi standardı için kullanılmaktadır.
 • Yazılımda, 256 bit şifreleme algoritması ile dünyanın en gelişmiş algoritmaları kullanılmaktadır.

  Anahtarlar:Paragon Encrypted Disk (Almanca) indir,Paragon Encrypted Disk (Almanca) download,Paragon Encrypted Disk (Almanca) indir,Paragon Encrypted Disk (Almanca) çek,Paragon Encrypted Disk (Almanca),Paragon Encrypted Disk (Almanca) mp3,Paragon Encrypted Disk (Almanca) şarkı sözü,Paragon Encrypted Disk (Almanca) film indir,Paragon Encrypted Disk (Almanca) film,Paragon Encrypted Disk (Almanca) açıklama,Paragon Encrypted Disk (Almanca) bul,Paragon Encrypted Disk (Almanca) video,Paragon Encrypted Disk (Almanca) bedava
 •  
  Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
   
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
  İsminiz
  E-Mailiniz
  Yorumunuz
   
  .
  Paragon Encrypted Disk (Almanca)
  SEÇMECE PROGRAMLAR
  Proactive System Password
  Cresotech DESKTOPSAFE Lit
  Password Generator
  High Power Encryption
  DriveCrypt
  Homeguardion
  Winguard Pro 2006 Free
  Encrypted Magic Folders
  Advanced File Encryptor
  Gizli Bilgiler
   

     

  Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır