Torrent Search indir,download,yükle - Dosya Paylaşımı - İnternet Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » İnternet » Dosya Paylaşımı » Torrent Search
   Torrent Search
  Boyutu : 262 Kb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : Openwares
  Ekleme Tarihi : 03-03-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
BitTorrent yeni ve oldukça hızlı bir şekilde büyüyen bir dosya paylaşım uygulaması. BitTorrent ile zor bulunan birçok dosyayı bulabilirsiniz. Fakat istediğiniz torrent dosyasını bulmak zordur.

Torrent Search programı işte bu kullanım zorluğunun aşılması için yazılmış bir programdır. Birkaç klik sayesinde istediğiniz dosyayı kolayca bulabilirsiniz. Ama unutmamanız gereken bir nokta var ki; Torrent Search bir dosya paylaşım uygulaması değildir, internet üzerinden istediğiniz torrent dosyalarını bulmanızı sağlar. Ücretsiz olan programın bu sürümünde bazı hatalar düzeltilmiştir.

Not: BitTorrent uygulamasını indirmek için burayı tıklayın.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca arayıp bulabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya indirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, Programkolik.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

Anahtarlar:Torrent Search indir,Torrent Search download,Torrent Search indir,Torrent Search çek,Torrent Search,Torrent Search mp3,Torrent Search şarkı sözü,Torrent Search film indir,Torrent Search film,Torrent Search açıklama,Torrent Search bul,Torrent Search video,Torrent Search bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Torrent Search
SEÇMECE PROGRAMLAR
BitTorrent PRO
ExoSee
Wrapster
BitSpirit
Kazaa Lite Resurrection
NeoNapster
eMule Plus
µTorrent
eMule++
Morpheus Ultra
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır